Кајли и Кендал Џенер се расоблекоа за нивната нова линија на облека

Двете сестри не оставија многу на фантазијата во фотосесијата за промоција на нивната линија за облека.

Познатите сестри Кајли и Кендал Џенер позираа во бикини за рекламната кампања на новата линија за облека. Фотографијата беше споеделена на Инстаграм од официјалниот профил на модната марка Арден, Kendall + Kylie.

Секси сестричките со оваа фотографија за кусо време собраа над 249.000 „лајкови“ и куп комплименти.

 

x

Check Also

Свечено отворање на новата книжарница на „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Скопје ја доби најголемата книжарница во Македонија! Новата суперпродавница на „Литература.мк“, која ...