Кајли Миног во рекламна кампања на очила на Specsavers

Пејачката Кајли Миног позира за марката Specsavers во кампањата за колекцијата пролет/лето 2018.

Поп ѕвездата изгледа шик на фотосесијата позирајќи со новите модели на очила за сонце.

Трендот на „aviator“ стилот оваа сезона се враќа на голема врата. Овојпат  aviator- очилата за сонце се со стакла во нежни, пастелни нијанси.

Што се однесува до рамките за очилата за вид, тие се нагласени, предимензионирани и со мачкаст завршеток.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Максима од Холандија во црвена модна комбинација од глава до пети

49-годишната кралица присуствуваше на настан во Утрехт облечена во тотален изглед во ...