Како беа облечени гостите на свадбата на Меган и Хари (ФОТО)

Какви креации носеа познатите гости на кралската свадба.

принц Чарлс и Камила Паркер

Од Опра до Пипа МИдлтон и Амал Клуни, погледнете ги најубавите модни изгледи.

x

Check Also

Топ моделот Елза Хоск ќе го носи градникот на фантазиите (ФОТО)

Спектакуларното шоу на „Викторија сикрет“ ќе се одржи на 8 ноември, а ...