Како да фатите шампањ во стилот на Кардашијан

Не сме некои симпатизери на Ким Кардашијан, но баш ни се допаѓаат креативните фотографии кои деновиве ги преплавија социјалните мрежи на кои корисниците си направиле свои верзии на насловната страница на списанието „Paper“ со Ким Кардашијан.

 

Фотографиите на корисниците на социјалните мрежи кои се подбиваат со насловната страница на која позира разголената Кардашијан се поддржани со најразлични коментари на сметка на старлетата, а еден од најпопуларните коментари е оној што објаснува кои три работи мора да ги преживее Кардашијан – храната, славата и фотошопот.

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...