Како да ја носите неговата кошула

Машките кошули изгледаат секси кога ги носат жените. Но кошулите можат да се носат и поинаку.

Симпатичната Ирина ќе ви презентира неколку начини како неговата кошула да ја преобразите во интересно здолниште.

Секси здолниште…

x

Check Also

Комбинирање на трендовски бои за пролет/лето 2020

Пролетта полека се приближува и веќе почнуваме да сонуваме за шарени и ...