Како се снимаше календарот на „Пелистерка“ за 2015 година

Уживајте во видеото зад сцената на снимањето на календарот на Пелистерка, со сензуалноста на Маријана Станојковска, Аделина Тахири и Тамара Тодевска.

x

Check Also

Ова се новите летни „кежуал“ изгледи од Zara

Лулу Тенеј позира во новиот едиторијал на Zara за лето 2020.Шпанската модна ...