Како ви се допаѓа фустанот на Маја Поцевска? (ФОТО)

Необичната креација е дело на Наташа Петровска.

maja 1

За свадбата на Андријана Будимир водителката Маја Поцевска се стокми во сино-црна комбинација која ја дополни со син накит.

maja 2

Како ви се допаѓа изборот на Маја?

maja 3a

 

Маја и Андријана: Адријана Будимир во креација на Тања Кокев

Маја и Андријана: Андријана Будимир во креација на Тања Кокев

x

Check Also

Свечено отворање на новата книжарница на „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“

Скопје ја доби најголемата книжарница во Македонија! Новата суперпродавница на „Литература.мк“, која ...