Како ви се допаѓа новиот имиџ на Памела Андерсон? (ВИДЕО)

Нам, многу.

http://youtu.be/Axm2ZOeK-Dk

Најпознатата „чуварка на плажа“ Памела Андерсон потполно го смени имиџот, а долгата коса ја истрижа во шик фризура.

Новиот имиџ Памела го покажа во шоуто на Елен Деџенерес.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Максима од Холандија во црвена модна комбинација од глава до пети

49-годишната кралица присуствуваше на настан во Утрехт облечена во тотален изглед во ...