Какви чанти ќе носиме оваа пролет со ZARA

Популарните модни марки веќе најавија дел од своите пролетни колекции. А кога сме кај пролетните модни додатоци, поточно чантите, погледот ни го привлекоа новите модели од Зара.

Акцентот е на класиката, но зачинета со трендовски детали. Палетата на бои е типична, од кафени до црни модели. Како хит модели се најавуваат чантите во нијанса на вино и во нежни розови тонови.

Во игра остануваат и малите чантички кои се носат околу струкот.

Погледнете некои од новите модели во продолжение.

x

Check Also

#IStayHomeFor апел на социјалните мрежи од ѕвездите во борба со коронавирусот

Од Дејвид Бекам до Ема Вотсон, од Натали Портман до Шерон Стоун: ...