Какви чанти ни носи Луј Витон за оваа есен

Селена Гомез има главна улога во есенската кампања за колекцијата на чанти на француската модна куќа Луј Витон.

Освен веќе препознатливите чанти малку редизајнирани, колекцијата содржи нови модели меѓу кои доминираат мини чантичките.

Што ни предлага Луј Витон за оваа есен, погледнете во фотогалеријата.

 

x

Check Also

Согорување калории – Крофните ќе ги истопите со 45-минутно возење велосипед со брзина од 20 километри на час

На топ листата на производи чија калориска вредност неретко ја потценуваме се ...