Какви костими за капење ќе бидат хит во 2021? Ирина Шајк ни ги претставува топ моделите

Ирина Шајк е sвезди во кампањата на костими за капење за сезоната пролет/лето 2021 од модната марка „Зимерман“ (Zimmermann).

Ирина Шајк опатува на Средоземното море кадешто деновиве се снимаше кампањата на Zimmermann на костими за капење за следната сезона.

Фотографирана од Бени Хорн, убавицата ги впива златните зраци облечена во моден изглед подготвен за на плажа.

Акцентот е на елегантните принтови, белата тантела, панделките како декорација, а тука се и ригите. За комплетирање на стилот, дизајнерите на Zimmermann нудат женствени кошула-фустани за плажа, комбинезони, комплети од панталони и блузи и стилизирани прекривки.

 

x

Check Also

Халкбанк со поддршка на четвртото издание на Beach Film Festival Ohrid 2021

Од 21 до 25 јули, на плажата Горица 3 во Охрид ќе ...