Кан: Погледнете го фустанот и шминката на Барбара Палвин од сите агли

 

Моделот Барбара Палвин пристигна на Канскиот филмски фестивал и ја освои вечерта со незаборавната црна креација под која се гледаа нејзините совршено тонирани нозе.

 

Со вамп црн фустан и впечатливо нашминкани очи, ѕвездата на Викторија сикрет блесна на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал засенувајќи ги своите колешки од модниот свет.

Погледнете го екстремниот ајлајнер кој само таа може вака смело да го носи и да изгледа толку убаво. И сега ни е повеќе јасно зошто таа е заштитно лице на козметичката куќа Мајбелин.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Меган Маркл во спортски стил и шик бела јакна

Поранешната актерка, 39, се појави на „Зум“ една година по лансирањето на ...