parfois

Капчиња и сламени шапки за лето 2019, еве каде да ги купите најубавите модели

Еден од најпотребните модни додатоци за топлите денови, покрај очилата за сонце, е капчето или шапката.

mango

Сега кога жешките денови пристигнаа, дојде време за нашите омилени капчиња и шапки. Освен што се шик и не штитат од штетните сончеви зраци – ова лето тие ги имаат своите „пет минути“ и апослутен се „маст хев“ во гардероберот на секоја модерна девојка и жена.

Каква шапка или капче да одберете?

За да не талкате низ градот, ги издвоивме најубавите модели кои се достапни во продажба.

Инспирирајте се од фотографијата и право – на шопинг!

 

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...