Кара Делевињ ги претставува новите кармини на Dior

Супермоделката Кара Делевињ е ѕвезда во новата кампања за кармини Dior Addict Stellar Halo Shine. 

Делевињ се врати како лице во кампањата на Диор. Британската глумица и модел ги претставува новите кармини, од кои најтрендовска е розовата нијанса 976 Be Dior Star. Оваа пролет обидете се да ја погодите идентичната нијанса на усните и ноктите, како што тоа го претставува Кара. 

x

Check Also

Барбара Палвин ги рекламира новите козметички производи од Армани

Унгарската убавица и ангел на Викторија сикрет, Барбара Палвин, е главно лице ...