Кара Делевињ ја покажа својата топ форма во новата реклама на PUMA

Амбасадорката на спортската марка PUMA, Кара Делевињ, позира за рекламната кампања на новата колекција 

Станува збор за еко-колекција дизајнирана за лесни спортски активности како што е јогата. Модните парчиња се направени од 70 отсто рециклиран полиестер.

За кампањата PUMA соработува со 

x

Check Also

Дева Касел повторно на насловна на ELLE

Се чини дека веќе нема да помине ден без да ја споменеме ...