Кара Делевињ се расоблече за пролетната кампања на Balmain

Супермоделот Кара делевињ позира гола за пролетната кампања на модната марка Balmain.

Друштво во фотосесијата и прави Olivier Rousteing. Моделот и глумица воопшто не носи облека на фотографиите во црно бела техника.

-Да, ние сме голи. Да, јас сум црн а таа е бела на црно-белите фотографии, голотијата е рефлексија на убавина и искреност, објаснува Olivier Rousteing.

x

Check Also

Ангелите на Викторија сикрет вака ја најавија новата колекција

Victoria’s Secret лансираше жешка кампања најавувајќи ја новата колекција на долна облека ...