Кара Делевињ го објави своето прво музичко видео (ВИДЕО)

Топ моделот Кара Делевињ го објави својот прв музички спот од синглот I Feel Everything.

Не е само за пофалба нејзиното дебитирање во музичкиот свет, туку и одличната соработка со врвни имиња вклучени во овој проект.

Музиката е на Фарел Вилијамс, додека спотот е на Лук Бесон.

Погледнете го видеото.

x

Check Also

Меган Маркл критикувана од Холивуд за документарниот филм на Дизни: Непотребно помпезна, како патка во езерце…

Војвотката од Сасекс беше студено пречекана од филмските критичари: таа беше наречена ...