Карли Клос и Дафт Панк го освоија британскиот Вог (ФОТО)

Откачена фотосесија за августовското издание на британскиот Вог.

вог 8

вог 9

Топ моделот Карли Клос и електронското дуо Дафт Панк ќе го красат августовското издание на Вог.

Зад објективот е Грег Мек Дин.

вог 7

вог 6

вог 5

вог 4

вог 3

вог 2

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...