Карли Клос ја рекламира новата колекција на накит од Swarovski

Одбележувајќи две години како лице на Swarovski, топ моделот Карли Клос, повторно се врати во новата кампања на оваа марка за да ја презентира новата колекција за лето 2018.

Русокосата 25- годишна манекенка од фотографиите шармира во новите парчиња накит, вклучувајќи ги и новите часовници, тренодвски обетки и впечатливи алки.

Што ново ни носи Swarovski погледнете во продолжение и во видеото.

Мае Маск и Карли Клос

модниот дизајнер Џејсон Ву и моделот Карли Клос за Atelier Swarovski

 

x

Check Also

Еко-Свест: Дрвото можеби грее најевтино и најубаво, но е тивок убиец

Поради намалената економска моќ дури три четвртини од населението во земјава се ...