Картие (повторно) воодушевува со рекламниот новогодишен спот

Двете палави леопардчиња и годинава се главни ликови во празничната кампања на луксузната марка за накит Картие.

k2

Зимската анимирана приказна на Картие со која ги честита божиќните и новогодишните празници е повторно во центарот на вниманието. Двете леопардчиња си играат на снежниот облак туркајќи ги подароците долу во Париз…

Но да не ви раскажуваме, уживајте во видеото.

x

Check Also

Накит за на плажа 2015: Никогаш доволно од него!

Модните додатоци како чантата за плажа, шеширот и марамата не се единствени ...