Ќе ја препознаете ли пејачката Дани? Вау

Популарната пејачка Дани повеќепати го има променето својот имиџ, но овојпат е навистина„вау“.

Не дознавме за каков „look book“ станува збор и дали се работи за кампања на некоја од козметичките или модни марки, но во секој случај, трансформацијата е одлична.

Димитровска сподели фотографии на својот Инстаграм профил.

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...