Кејт Аптон ја рекламира новата колекција на костими за капење од Yamamay (ФОТО+ВИДЕО)

Супермоделот Кејт Аптон позира за рекламната кампања на новата колекција на костими за капење од италијанската марка Yamamay.

Новата колекција на костими за капење за сезоната пролет/лето 2018 е насловена Sculpt и ни носи елегантни едноделни и дводелни костими за капење.

Од палетата на бои доминираат црната, белата и сината.

Во продолжение, погледнете дел од новите модели од Yamamay.

x

Check Also

НОВОГОДИШЕН БАЗАР НА РАКОТВОРБИ ВО ХОТЕЛ КОНТИНЕНТАЛ

Богатство од креации и идеи за уникатни новогодишни подароци изработени со љубов, ...