Кејт Аптон – посекси од билокога

Супермоделката Кејт Аптон, по малата пауза од модниот свет – се врати на насловната страница и во едиторијалот за списанието „Едиторијалист“.

Фотографирана од Џилс Бенсимон, американската убавица позната по женствените облини, е облечена во розова јакна од Баленсиага со накит од Де Бирс и Граф.

Во фотосесијата пак, таа носи спортска облека во глам стил од новите колекции на Dior, DKNY и FP Movement.

x

Check Also

Адел премногу слаба, но во топ форма (ФОТО)

Пејачката беше забележана на забавата после Оскарите, која беше организирана од нејзината ...