Кејт Мос на насловната страница на Плејбој (ФОТО)

Веќе подолго време се зборуваше дека топ-моделот Кејт Мос ќе се појави на насловната страница на роденденскиот број на Плејбој, а сега стигна и првата фотографија.

39-годишната манекенка позира во прочуениот „плејбој“ костум, а дали потполно се соблече ќе дознаеме во јануари  кога изданието ќе се појави во продажба.

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...