Кејт Мос на плажа покажа стомаче и запуштеност

И супермоделите имаат денови кога не се во форма.

кејт 3

 

Изгледа на Кејт Мос и’ станува се потешко да ја одржува топ формата на телото како се приближува до 40-от роденден.

кејт 2

Последните фотографии на кои таа ужива во сонцето не личат на оние кои навикнавме да ги гледаме. Всушсност, изгледа дека Кејт,  доколку сака да ја сочува етикетата на супермодел,  под итно треба (наместо на виното) да се фрли на вежбање.

кејт 1

кејт 4

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...