Кејт Мос, Наоми и Кајли Миног дизајнираа патики за Адидас (ФОТО)

Патиките дизајнирани од трите ѕвезди ќе се најдат на аукција, а парите ќе се донираат за правата на хомосексуалците.

Креација на Кејт Мос

Креација на Кејт Мос

Аукцијата почнува денес на Интернет страницата: p6auction.com.

Креација на Наоми Кемпбел

Креација на Наоми Кемпбел

Креација на Кајли Миног

Креација на Кајли Миног

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...