Кејт Мос во топлес издание за Вог (ФОТО)

Пред објективот на Марио Тестино, Кејт Мос (39) позира во топлес издание за мајскиот број на англискиот Вог.

Kate-Moss-1

Фасцинира и заведува, не старее, ништо нема премалку ниту повеќе на неа. Вака изгледа кога топлесот нема ни грам вулгарност во себе, напротив. Неопходен е за совршена фотографија.

Kate-Moss-3

Kate-Moss-4

Kate-Moss-6

Kate-Moss-7

x

Check Also

„Плус-сајз“ моделот Ешли Грем сосема се расоблече за списанието „V“

29-годишната позната манекенка, американката Ешли Грем, ги покажа сите свои женствени облини ...