Кендал Џенер е ѕвезда во новата кампања на Валентино, не пропуштајте да ја видите!

Супермоделот Кендал Џенер за првпат се појавува во рекламна кампања за луксузната модна марка Валентино. 
Кампањата се однесува на новата колекција на модни додатоци Valentino resort 2020. 

Солгоногата убавица е снимена во Лос Анџелес, облечена во раскошен виолетов фустан додека нагласена е чантата VSLING која ја носи, во светла розова нијанса. Покрај фотосесијата, во видеото се презентирани на многу романтичен начин другите модели од новата колекција. Уживајте во видеото и информирајте се за трендовите од Валентино за претстојната сезона.

x

Check Also

Неделен хороскоп (1ви до 7ми јуни): Топ знаци на неделата – Бик, Вага и Шкорпија

Оваа недела, во знакот на Стрелец, ќе заблеска прекрасна полна месечина, подготвена ...