Кендал Џенер и Бела Хадид повторно заедно во нова кампања

Супермоделите Бела Хадид и Кендал Џенер повторно позираат заедно, овојпат за колекцијата на Ochirly.

Дуото убавици со кафена коса претставуваат модели од есенската колекција, позирајќи пред објективот на Мариот Соренти.

Кампањата е снимена во Њујорк.

x

Check Also

Топ моделот Елза Хоск ќе го носи градникот на фантазиите (ФОТО)

Спектакуларното шоу на „Викторија сикрет“ ќе се одржи на 8 ноември, а ...