Кендал Џенер и Бела Хадид повторно заедно во нова кампања

Супермоделите Бела Хадид и Кендал Џенер повторно позираат заедно, овојпат за колекцијата на Ochirly.

Дуото убавици со кафена коса претставуваат модели од есенската колекција, позирајќи пред објективот на Мариот Соренти.

Кампањата е снимена во Њујорк.

x

Check Also

Меган Маркл на листата на најубаво облечени жени според Vanity Fair

Војвотката од Сасекс се најде на престижната листа на најубаво облечени жени ...