Кендал Џенер и Индиа Мур се расоблекоа за #mycalvins

Супермоделот Кендал Џенер и глумицата Индиа Мур се главни лица на новата кампања на Calvin Klein #mycalvins.

Фотосесијата е реализирана од Марио Соренти, а пред неговиот објектив суперемоделот и ѕвездата на ‘Pose’, ја рекламираат новата колекција на долна облека.   

x

Check Also

Тејлор Свифт одлично изгледа и со неколку килограми повеќе

Teen Choice Awards за првпат доделува награда за икона која со своето ...