Кендал Џенер ја претставува новата колекција на Liu Jo за сезоната пролет/лето 2020

Италијанскиот моден бренд Liu Jo слави 25-годишнина со објавување на својата кампања за пролет-лето 2020 година. Супермоделот Кендал Џенер позира во новите модни парчиња, фотографирана од познатото дуо Мерт и Маркус.

Акцентот е на релаксираниот стил, тексасот, кожата, маичките со пораки, фармерките, коубој чизмите…

Проверете што ни носи Liu Jo за актуелната сезона на потопли денови.

x

Check Also

Им даваме предност на белите модни парчиња од & OTHER STORIES

Белите модни парчиња се одлични за деновите поминати под сонцето, а модната ...