Кендал Џенер – целосна фотосесија за Вог (ГАЛЕРИЈА)

По првите неколку фотографии кои го најавуваат априлското издание на Вог Кореја, веќе е објавена целосната фотосесија на топ моделот Кендал Џенер.

Ова е трета насловна страница на моделот за угледното модно списание Вог и трет едиторијал.

За фотосесијата на априлското издание на Вог позира пред објективот на Мерт Алас и Маркус Пижо во модни парчиња од новата колекција на Шанел.

 

Погледнете ја фотогалеријата.

x

Check Also

Ангелите на Викторија сикрет вака ја најавија новата колекција

Victoria’s Secret лансираше жешка кампања најавувајќи ја новата колекција на долна облека ...