Кендал Џенер во микробикини што не остава ништо на фантазијата

Супермоделката псотираше фотографија на Инстаграм како ужива на плажа, а впечатлив е микро-костимот за капење кој повеќе открива отколку што служи.

Ова бикини го открива сосема прекрасното тело на карлицата на Инстаграм, особено ги потенцира нејзините долги нозе. Сепак, ова не е првпат супермоделката да позира во секси изданија вклучувајќи и долна облека.

Едни од најпостираните фотографии на Инстаграм произлегуваат од нејзината соработка со модната марка Келвин Клајн.

x

Check Also

Збогум на дизајнерот на чевли, Серџо Роси

Италијанскиот дизајнер на чевли Серџо Роси почина на 85 годишна возраст. Позитивен ...