Кендал и Кајли Џенер во секси кампања „Kendall x Kylie“ за Kylie Cosmetics

Сестрите Кендал и Кајли Џенер позираа во секси издание за новата козметичка колекција 

Колекцијата е лансирана на 26 јуни, а вклучува кармини, палета на сенки за очи, руменила, бронзери и моливчиња за очи.

Фотосесијата е реализирана од Морели Брадрс, а стилот на сестрите не може да не привлече внимание.

 

 

View this post on Instagram

KENDALL x KYLIE 6.26

A post shared by Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) on

x

Check Also

Наоми се придружи на тимот на највлијателната визажистка Пет Мек Грат

Една од најпознатите супермодели Наоми Кемпбел и една од најбараните визажистки Пет ...