Кендис Свонепул го претстави скапоцениот градник Ројал Фантази (ФОТОГАЛЕРИЈА)

25-годишниот ангел на Викторија сикрет го претстави милион долари вредниот градник изработен за големото модно шоу на оваа марка.

kendis 12

Спектакуларната ревија на Викторија сикрет ќе се одржи на 13 ноември во Њујорк.

kendis 11

kendis 10

kendis 9

kendis 8

kendis 7

kendis 6

kendis 5

kendis 4

kendis 3

kendis 2

kendis 1

 

x

Check Also

Работи кои најчесто забораваме да ги земеме на годишен одмор

Истражувањата покажуваат дека дури 40 отсто од луѓето кога се пакуваат за ...