Кендис Свонепул ја претставува новата колекција на Miss Sixty

Топ моделот Кендис Свонепул позира во Милано за рекламаната кампања на Miss Sixty за сезоната пролет/лето 2018.

Италијанската модна марка повторно ја ангажираше русокосата убавица за да ја претстави новата колекција во која доминираат модните парчиња од тексас, асиметричните кроеви и кратки јакнички.

Што ни нуди Miss Sixty за сезоната на потопли денови, погледнете во видеото.

x

Check Also

Согорување калории – Крофните ќе ги истопите со 45-минутно возење велосипед со брзина од 20 километри на час

На топ листата на производи чија калориска вредност неретко ја потценуваме се ...