Кендис Свонепул стана бринета за Блумарин (ВИДЕО)

Во есенската кампања на Блумарин главно лице е преубавиот ангел на Викторија сикрет.

kendis 4

Пред објективот на шведскиот фотограф Камила Акранс, Кендис Свонепул позира во сосема нов имиџ кој повторно никого не остава рамнодушен. Акцентот е ставен на совршената фигура и долгите нозе, а Кендис во улога на бринета заводливо позира во цветни креации.

kendis 7

 

kendis 6

kendis 5

kendis 3

kendis 2

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...