Кендис Свонепул топлес за Интервју

Сакам да живеам гола, неодамна изјави Кендис, но очигледно ужива и кога е топлес.

За јунскиот број на германското издание на магазинот Интервју, ангелот на Викторија сикрет и една од 10-те најплатени модели на светот Кендис Свонепул позираше топлес.

Уживајте во глетката.

kendis 1

kendis 3

kendis 4

kendis 5

kendi 2

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...