Кети Пери е бремена, го очекува првото дете од Орландо Блум

Најавата дека е бремена од поп-ѕвездата пристигна речиси во исто време со лансирањето на новата песна Never Worn White. Бебето треба се роди во текот на летото.

Поп-ѕвездата Кети Пери го очекува своето прво дете од нејзиното момче, актерот Орландо Блум. Оваа вест го приближи познатиот пар на чекор до свадба.

Пред официјалнаата изјава дека е бремена, Кети Пери стомачето го покажа веќе во видеото за новата песна, штотуку лансирано на Интернет: пејачката всушност го гали веќе заоблениот стомак, а потоа се врти во профил дозволувајќи им на нејзините фанови да ја погледат целата убавина на бременоста која веќе е во тек.

 

x

Check Also

Меган Маркл критикувана од Холивуд за документарниот филм на Дизни: Непотребно помпезна, како патка во езерце…

Војвотката од Сасекс беше студено пречекана од филмските критичари: таа беше наречена ...