Кети Пери лансира колекција на чевли: Поглед на некои од моделите

Кети Пери во соработка со Глобал Бренд Груп ќе лансира колекција на чевли која ќе биде во продажба на пролет, 2017.

Цените на чевлите се веќе најавени и ќе се движат од 59 до 299 долари, за да бидат достапни за сите. За сега се појавија три фотографии од дизајнираните модели, па судејќи според нив станува збор за ексцентрични дизајни со вртоглаво високи потпетици и начичкани со детаљи.

Сепак, како што е најавено од пејачката, колекцијата ќе содржи и балетанки и рамни сандали.

ket 4

ket 3

ket 2

x

Check Also

Кралски изглед на денот – Црвеното макси палто на Кејт Мидлтон

Во сезоната на палта, јакни и блејзери, војвотката од Кемриџ воодушеви со ...