Кети Пери се разголе за Москино

Познато е веќе, Кети Пери е новото лице на модната марка Москино. По првата фотографија која неодамна се појави на нејзината Инстаграм страничка, пристигнаа нови. Пожешки.

kety 2

Благодарение на Џереми Скот, кампањата за сезоната есен/зима на Москино изгледа сосема поинаку од оние на кои веќе сме навикнати. Изборот на пејачката Кети Пери за лице на оваа кампања, само ја загрева возбудата на фановите кои едвај чекаат да ѕирнат во новата колекција.

Изобилство на бои! Жолтата, портокаловата и лилаковата силна боја го привлекува вниманието, барем се додека Пери не се разголе.

keti 5

x

Check Also

Кралски изглед на денот – Црвеното макси палто на Кејт Мидлтон

Во сезоната на палта, јакни и блејзери, војвотката од Кемриџ воодушеви со ...