Кетрин Зита Џонс: горда сум на своите брчки!

Иако живее во свет во кој брчките се „недозволени“ Кетрин Зита Џонс не ги крие, одбива пластична интервенција сметајќи дека тие се знак на нејзината зрелост.

ketrin 2

На премиерата на филмот Ред 2 одржана во Лос Анѓелес, Кетрин Зита Џонс видно ослабена се појави во тоалета која остава без здив, а на лицето гордо ги носеше своите први брчки.

44 годишната глумица не се оптоварува со своите брчки за кои вели дека ги добила од хронично смеење и очигледно не прави никаков напор да ги „избрише“.

 

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...