Кидман од 90-те години

На августовската насловна на германското издание на Вог, Никол Кидман се појавува онаква каква што ја памтиме од 90-те години.

nikol 1

Во природно издание, во стилот на 90-те години, глумицата позира за  германскиот Вог.

Насловната е во црно бела техника, а ја потпишува фотографот Патрик Демеркелиер.

 

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...