Ким Кардашијан – бремена и гола за списанието C

За Ким Кардашијан не е ништо необично позирањето топлес или гола. Сега, кога е бремена, тоа го направи за списанието С.

kim-kardashian-naked-c-magazine-3

Во разговорот за списанито С славната мајка зборуваше за нејзините борби за да остане бремена, а дека е горда на оваа бременост, покажа позирајќи разголена.

Иако за време на бременоста со Норт Вест, Кардашијан доби многу критики за нејзината зголемена телесна тежина, очигледно дека не е загрижна за коментарите бидејќи повторно не води сметка за килограмите.

Фотографиите на Кардашијан за списанието се направени во црно-бела техника.

kim

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...