Ким Кардашијан: Екстра-луксузна чанта за 5-годишната ќерка (ФОТО)

Малата Норт е веќе ѕвезда, а носи чанта со вртоглава цена.

На прошетка, на њујоршките улици, се фотографирани Ким Кардашијан со својата ќерка, 5-годишната Норт Вест. Малото девојченце, облечена во жолта (очигледно скапа) гардероба, на себе носи и скапа жолта чанта, поточно, чанта во вредност од 2.550 евра!

Супертрендовскиот неонски изглед на Норт е секако одбран од нејзината мајка, Ким. Погледнете ги и тие футуристички очила за сонце! Чантата пак, од 2550 евра е од марката Диор, а моделот е Мини Лејди Диор.

x

Check Also

Бела Хадид во новата кампања на Мајкл Корс

Бела Хадид е главно лице во новата кампања на Мајкл Корс за ...