Ким Кардашијан го покажа раскошното деколте во фустан од Версаче

Познатите „реалити“ ѕвезди Ким и Кортни Кардашијан се погрижиле добро сите очи да бидат свртени кон нив. сестрите се појавиле на гала вечера во Њујорк, а за деколтето на Ким веќе на големо се зборува.

Ким облекла црн „Версачи“ фустан со огромно деколте. Изгледот е надополнет со распуштена коса и совршен мејк-ап. Кортни пак, носела подискретно деколте, но ги покажала нозете во фустан со длабок шлиц.

Судејќи според коментарите на социјалните мрежи, ова е еден од изгледите на Ким Кардашијан за кој долго ќе се зборува.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...