Ким Кардашијан го покажа својот неверојатен гардеробер

Ким Кардашијан поседува куп облека, чевли и модни додатоци и неопходни и се повеќе гардеробери, па и цели соби, за да ја смести таа гардероба.

38-годишната Кардашијан објави фотографии на Инстаграм, меѓу другото, покажувајќи ја и својата лична колекција на Birkin. Бројни се чантите како и чевлите кои ги поседува.

На фотографијата пишува “Fittings”, а таа позира на средината на просторијата во бел градник и бело макси здолниште.  Секако, ова не е првпат Кардашијан да ги покажува своите преполни гардеробери.

На другите фотографии пак, таа е во секси издание, облечена во костими за капење.

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...