Ким Кардашијан и Вини Харлоу заедно во кампањата за KKW Beauty

Ким Кардашијан и моделот Вини Харлоу позираат заедно за новата колекција на декоратнивна козметика од KKW Beauty.

Колекцијата официјално ќе биде лансирана на 13ти септември, а содржи сет со 12 сенски за очи, сет со две нијанси на руменило и 3 сјаеви за уста. 

x

Check Also

4 чекори за беспрекорна шминка

Сакате да се шминкате? Тоа го првите со големо уживање и посветувате ...