Ким Кардашијан, малку да не претера со новата мода?!

Дека неносење на градник е нова мода меѓу познатите, јасно ни е. Ама обично над голите гради сепак облекуваат маици, фустани или кошули, па дури и да се проѕирни.

k00

Штосот е во тоа да се гледаат градите судејќи според новиот тренд меѓу славните, а тоа се постигнува со неносење градник. Е сега дали има штос и во тоа градите да се „исфрлат“ до толку на ачик, хмм…

Се трудиме, ама не можеме да најдеме ништо симпатично ниту секси во тоа како Ким Кардашијан, се разбира поддржувајќи ја новата мода, се шета низ Њујорк.

k123

k345

k876

k999

 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...