Ким Кардашијан објавува книга на 352 страници

Кралицата на позизрањето одлучи да ги објави нејзините провокативни селфи фотографии кои биле наменети само за Кајне.

k1

Веста за книгата насловена „Селфиш“ доаѓа од твитер профилот на Кардашијан. На дури 352 страници ќе бидат отпечатени слефи фотографиите кои до сега никој освен Кајне не ги видел.

Книгата ќе се продава по цена од 20 долари.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...